Imre Leetma

AS Kunda Nordic Tsement turundusdirektor


Hea on töötada partneriga, kes peab alati kinni kokkulepetest, tähtaegadest ja on aus ja avatud oma suhtluses. Kõik see on loonud vastastikuse usalduse ja lugupidamise. Hindan kõrgelt Betoonimeistri meeskonda ja nende jõupingutusi, mis on suunatud kvaliteedile ja kliendi rahulolu tagamisele.

 

Taavi Varb

Maru Betoonitööd OÜ juhatuse liige


Betoonimeistriga oleme teinud koostööd mitmete keerukate projektide teostusel, Vibu tn 6, Laki 36, Pirita tee 26, Lõõtsa 5, Rummu tee kergliiklustunnel, Joaveski kalapääs, Postimaja. Meie koostöö on sujunud hästi, tänu sellele, et Betoonimeister on mõistnud ehitusplatsi tööde keerukust ning saanud aru, et nende roll ei ole ainult betooni ku materjali platsile toimetamine vaid, et betooni tarnimine on üks osa keerukast ja komplekssest betoonitööde protsessist. Hindame kõrgelt Betoonimeistri paindlikkust ning mõistvust väljakutsete ühisel lahendamisel.

 

Roxor Ehitus OÜKalev Ramjalg

Roxor Ehitus OÜ juhatuse liige


Esimene kokkupuude tänase Betoonimeistriga toimus 1994 kui Tallinna vanalinnas oli vaja teostada piisavalt keerulised suuremahulised valud. Toona riskisid ainsana selle seikluse meiega kaasa teha tänase Betoonimeistri tuumik inimesed.

Ajaproovile on vastu pidanud sama meeskonna samad põhiväärtused – aus suhtlus kliendiga, tellijaga operatiivinfo vahetamine tööde käigus, kokkulepetest kinnipidamine.

 

Algis Sarapson

AS Silikaat müügijuht


Aastatepikkuse koostöö võime kokku võtta lihtsalt: usaldusväärne klient ning kindel partner, kellega koos on võimalik ka kõige keerulisemaid olukordi lahendada.

 

CEMEXSergei Mironov

CEMEX S.A.B. de C.V. Eesti müügijuht


Betoonimeister on kindel ja usaldusväärne koostööpartner, kes hindab kõrget kvaliteeti ja head teenindust ning alati täidab oma kohustusi õigeaegselt.