Betoonimeister AS

Meistriks ei sünnita, meistriks saadakse!

Betoonimeister pole lihtsalt nimi, meie ettevõttes töötavadki oma ala meistrid, kes teavad betoonist kõike. Paljud meie kollektiivi liikmed on betoonitootmise valdkonnas juba üle 25 aasta. Meie ettvõttes töötab kokku üle 70 töötaja.

Betoonimeister toodab, transpordib ja pumpab erinevaid betoonisegusid nii professionaalsetele betooni paigaldajatele kui ka väike- ja individuaalehitajatele. Aastatepikkune kogemustepagas lubab meil olla professionaalne, paindlik ja täpne koostööpartner. Betooni müük on olnud meie peamine tegevusala juba aastast 2005.  Ettevõttel on Eestis viis tehast, asukohtadega Tallinnas, Jõhvis, Tartus ja Tapal.

Ettevõtte on oma tootmisüksuste kaudu esindatud enamikus Eesti maakondades.

Betoonist saab tänapäeval teha kõike, mida arhitektide ja projekteerijate fantaasia suudab välja mõelda. Tarnime betoonisegusid alates väikeehitajate ehitusobjektidest, aiapostide ja suveköökide vundamentidest, kuni keeruliste insenertehniliste rajatisteni maanteedel, sadamates ja tuuleparkides.

Betoonimeister on Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu (EETL), Eesti Betooniühingu (BÜ) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Meie kodulehelt leiate lisaks pakutavatele teenustele ja toodetele ka hulgaliselt lisainfot betoonisegude kohta ja kasulikke nõuandeid betoonitöödeks.

Kui Teil tekib küsimusi, millele meie kodulehelt vastuseid ei leia, võtke julgesti ühendust ja meie spetsialistid abistavad Teid.

Ükski tellimus ei ole liiga väike – ükski klient ei jää tähelepanuta!