Schwenk ostab Betoonimeistri enamusosaluse

27 / 09 / 2022

Saksamaa ehitusmaterjalide kontsern Schwenk on sõlminud lepingu Eesti betoonitootja AS Betoonimeister enamusosaluse omandamiseks. Tehingu peab heaks kiitma Konkurentsiamet.

Betoonimeistri juhi Kalle Suitslepa sõnul on Schwenk Eesti teatanud Konkurentsiametile kavatsusest omandada Betoonimeistri aktsiate enamusosaluse. “Lähemat teavet seniste osaluste muutumiste ja aktsiate müügi kohta annavad osapooled pärast seda, kui Konkurentsiamet on otsuse teinud,” ütles Suitslepp.

Küll aga võib tema sõnul kinnitada seda, et kavandatav omanike vahetus ei too mingeid muutusi Betoonimeistri igapäevatöös ja juhtimises, kõik töötajad jätkavad ja senised lepingud jäävad kehtima.

Betoonimeister on Eesti üks kolmest suurimast betoonitootjast, kes transpordib ja pumpab erinevaid betoonisegusid ehitusobjektidele kõikjal üle Eesti. Ettevõte opereerib kokku kuue tehasega, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Tapal ja Pärnus. Betoonimeistri 2021. aasta käive ulatus 22 miljoni euroni ning ettevõttes töötab üle 90 betooniala spetsialisti.

Võrdleme ise valmistatud ja tehasest tellitud betoonisegu maksumust

Suvine ehitushooaeg on täies hoos. Sellega koos tõstatub sageli küsimus,…

Loe edasi

Schwenk ostab Betoonimeistri enamusosaluse

Saksamaa ehitusmaterjalide kontsern Schwenk on sõlminud lepingu Eesti betoonitootja AS…

Loe edasi